Nabídka služeb

„Zajistěte si nadstandardní péči a nechte se hýčkat.“

Těhotenské masáže

Úleva od bolesti zad, těžkých nohou, bolavých rukou, zmírnění otoků, zlepšení cirkulace krve a lymfy, či prostě jen chvíle relaxace a pohody-to jsou těhotenské relaxační masáže. Vhodné jsou pro těhotné od ukončeného 12. týdne těhotenství, jejichž těhotenství není rizikové. V nabídce je těhotenská masáž zad a šíje nebo celková masáž, tedy také masáž končetin a obličeje.

Těhotenské masáže

Cvičení pro těhotné

Tělo těhotné ženy prochází mnoha změnami, je kladen velký nárok zejména na zádové svalstvo vzhledem ke zvětšování bříška a prsou. Proto je důležitý pravidelný pohyb v těhotenství, jak pro samotné období těhotenství, tak pro průběh porodu a následnou rekonvalescenci v šestinedělí a snazší návrat do formy, kterou měla žena před otěhotněním. Vybrat si můžete individuální cvičení, kdy se věnuji pouze vám osobně nebo poté z nabídky skupinových cvičení. (probíhají v Domě kultury města Ostravy a ve FyzioMedis v Ostravě-Porubě)

Cvičení pro těhotné

Předporodní kurzy

Na předporodních kurzech seznamuji těhotné ženy s průběhem těhotenství, zdravým životním stylem těhotné ženy, přípravou k porodu, jeho průběhem a také s péčí o miminko, kojením a s průběhem šestinedělí. Lekce jsou buďto skupinové či individuální párové, kde se věnuji konkrétnímu páru.

Předporodní kurzy

Vyšetření a konzultace v těhotenství

V rámci návštěvy v těhotenství vám poskytnu odborné poradenství, vyšetření, prevenci komplikací, přípravu k porodu a vyšetření při rozbíhajícím porodu.

Doprovod k porodu

Doprovod k porodu vaši soukromou porodní asistentkou zajištuje výhodu známé tváře, někoho, na koho se můžete spolehnout a kdo bude po celou dobu porodu s vámi. Mohu vám pomoci s relaxačními technikami, nefarmakologickým tišením bolesti, masáží zad, pomocí s úlevovými polohami, psychickou podporou. Budu spojkou mezi vámi a zdravotnickým personálem v porodnici, někým, kdo vám vysvětlí veškeré postupy a možnosti a kdo vám také pomůže s prvními chvilkami s vašim miminkem. Vše si jako první domluvíme na společné seznamovací schůzce, kde mi sdělíte své přání a představy.

Doprovod k porodu

Návštěva po porodu a laktační poradenství

Po návratu z porodnice vám poskytnu péči a kontrolu porodního poranění a zhodnocení celkového stavu, péči o prsa, pomoc s kojením a péči o miminko. Budu o vás pečovat jako vaše sestřička v porodnici, nebo právě mnohem lépe než-li ona.

Doprovod k porodu

Možnost zakoupení dárkových poukazů

Dárkový poukaz

Cvičení pro ženy

Jako fitness trenérka nabízím individuální trénink pro ženy, trénink je přizpůsoben potřebám každé jednotlivé ženy, tak, aby se cítila dobře a vyšly jsme vstříc jejím požadavkům- ať už je to redukce, nabírání svaloviny, či pouze radostný pocit ze života a aktivního životního stylu.

Cvičení pro ženy

Cvičení po porodu

Těhotenství a porod přináší ženě mnoho tělesných změn, proto je velmi důležité správně zvolené cvičení pro navrácení zpět do formy po porodu. Zaměřujeme se prvotně hlavně na hluboký stabilizační systém, aktivaci pánevního dna, ale taky opětovné získání kondice a posílení ochablých svalů.

Cvičení po porodu

Taping v těhotenství

Taping v těhotenství je formou úlevy od bolesti zad, poskytuje také pomoc proti otokům a pomáhá i ve fixaci a podpoře těhotenského bříška, tím se stává pohodlnější alternativou než je kupříkladu těhotenský bederní pás.

Taping v těhotenství

Bachova terapie

Bachova terapie využívá výluhu 38 květů, tuto metodu zavedl Dr. Edward Bach. Podle něj je většina lidských nemocí způsobena negativním stavem mysli. Bachovy esence se zaměřují na psychickou stránku člověka. Bachova terapie pracuje s lidskými pocity, povahami, náladami a emocemi. Vhodné je jejich použití právě v období těhotenství, při porodu a také po porodu a při péči o miminko. Bachovy vonné esence jsou ovšem vhodné pro každého, používají se třeba i u dětí. Bachovy vonné esence nabízím namíchat přímo dané klientce na míru, dle jejich aktuálních potřeb.

Bachova terapie