Nabídka služeb

„Zajistěte si nadstandardní péči a nechte se hýčkat.“

Těhotenské masáže

Úleva od bolesti zad, těžkých nohou, bolavých rukou, zmírnění otoků, zlepšení cirkulace krve a lymfy, či prostě jen chvíle relaxace a pohody-to jsou těhotenské relaxační masáže. Vhodné jsou pro těhotné od ukončeného 12. týdne těhotenství, jejichž těhotenství není rizikové. V nabídce je těhotenská masáž zad a šíje nebo celková masáž, tedy také masáž končetin a obličeje.

Těhotenské masáže

Cvičení pro těhotné

Tělo těhotné ženy prochází mnoha změnami, je kladen velký nárok zejména na zádové svalstvo vzhledem ke zvětšování bříška a prsou. Proto je důležitý pravidelný pohyb v těhotenství, jak pro samotné období těhotenství, tak pro průběh porodu a následnou rekonvalescenci v šestinedělí a snazší návrat do formy, kterou měla žena před otěhotněním. Vybrat si můžete individuální cvičení, kdy se věnuji pouze vám osobně nebo poté z nabídky skupinových cvičení. (probíhají v Domě kultury města Ostravy a ve FyzioMedis v Ostravě-Porubě)

Cvičení pro těhotné

Předporodní kurzy

Na předporodních kurzech seznamuji těhotné ženy s průběhem těhotenství, zdravým životním stylem těhotné ženy, přípravou k porodu, jeho průběhem a také s péčí o miminko, kojením a s průběhem šestinedělí. Lekce jsou buďto skupinové či individuální párové, kde se věnuji konkrétnímu páru.

Předporodní kurzy

Vyšetření a konzultace v těhotenství

V rámci návštěvy v těhotenství vám poskytnu odborné poradenství, vyšetření, prevenci komplikací, přípravu k porodu a vyšetření při rozbíhajícím porodu.

Doprovod k porodu

Doprovod k porodu vaši soukromou porodní asistentkou zajištuje výhodu známé tváře, někoho, na koho se můžete spolehnout a kdo bude po celou dobu porodu s vámi. Mohu vám pomoci s relaxačními technikami, nefarmakologickým tišením bolesti, masáží zad, pomocí s úlevovými polohami, psychickou podporou. Budu spojkou mezi vámi a zdravotnickým personálem v porodnici, někým, kdo vám vysvětlí veškeré postupy a možnosti a kdo vám také pomůže s prvními chvilkami s vašim miminkem. Vše si jako první domluvíme na společné seznamovací schůzce, kde mi sdělíte své přání a představy.

Doprovod k porodu

Návštěva po porodu a laktační poradenství

Po návratu z porodnice vám poskytnu péči a kontrolu porodního poranění a zhodnocení celkového stavu, péči o prsa, pomoc s kojením a péči o miminko. Budu o vás pečovat jako vaše sestřička v porodnici, nebo právě mnohem lépe než-li ona.

Doprovod k porodu

Možnost zakoupení dárkových poukazů

Dárkový poukaz